موسسه آموزش عالی نبولا

اهداف موسسه نبولا

همه ما اهداف متفاوتی از مهاجرت برای خود ترسیم کرده ایم و همواره به دنبال این بوده ایم که راهی مطمئن را انتخاب کنیم اهدافی مانند دستیابی به شرایط کاری و وضعیت اقتصادی بهتر آشنایی با فرهنگهای مختلف تجربه زندگی جدید، توسعه فعالیت و سرمایه گذاری های خارجی در کشوری دیگر ،برخورداری ازکیفیت آموزشی بهتر و.. اگر این امر طبق یک روند برنامه ریزی شده باشد قطعا با موفقیت می توان این مسیر را طی نمود. ما در موسسه نبولا،سعی بر این داریم که با برنامه ریزی های دقیق ،نقش مهمی رادر موفقیت شما در این زمینه ایفا کنیم،بنابراین با مطالعات و بررسی های هوشمندانه و با پشتیبانی تیمی حرفه ای و با سابقه تصمیم گرفته ایم که مسیر درست تری را برای شما بیافرینیم.

کلاس آنلاین رایگان

مـــشاوره رایـــگان

آموزش ریاضیات YOS

این آزمون برای دانشجویانی است که قصد تحصیل در مقاطع مختلفی مانند کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا در کشور ترکیه را دارند
این آزمون همه ساله برای دانشجویان خارجی متقاضیان برگزار میشود
هر دانشگاه این آزمون را جداگانه برای دانشجویان برگزار میکند
این آزمون شامل سوالات هوش ریاضی و منطقی و همچنین زبان ترکی میباشد
کلیه داوطلبان خارجی تحصیل در ترکیه باید برای اخذ پذیرش از دانشگاه های ترکیه در آزمون یوس شرکت کنند. در واقع معیار پذیرش دانشگاه های ترکیه از کشور های خارجی شرکت و کسب نمره مناسب در آزمون YOS است 

خدمات موسسه آموزش عالی نبولا

آزمون های ورودی دانشگاه های ترکیه

در مورد کشور ترکیه بیشتر بدانید

ترکیه کشوری است که در غرب آسیا و جنوب شرقی اروپا قرار دارد. از شمال غربی با یونان و بلغارستان مرز مشترک دارد. دریای سیاه در شمال؛ جورجیا در شمال شرقی ارمنستان ، آذربایجان و ایران در شرق؛ عراق به جنوب شرقی سوریه و دریای مدیترانه در جنوب ؛ و دریای اژه در غرب. استانبول ، بزرگترین شهر ، مرکز مالی است و آنکارا پایتخت آن است. ترک ها اکثریت قریب به اتفاق جمعیت کشور را تشکیل می دهند و کردها بزرگترین اقلیت هستند.  پایتخت آن آنکارا است در حالی که بزرگترین شهر آن استانبول است.

درباره آزمون های ورودی ترکیه

آزمون YÖS

ادامه تحصیل در سطوح عالی خواست همه عزیزان و متقاضیان می باشد. هر دانشجو و طالب علمی دوست دارد که با بهترین امکانات تحصیلات خود را ادامه دهد. البته خیلی از عزیزان دانشجو جهت استفاده بهتر ازامکانات ناگزیرند از محل زندگی خود به شهر یا استان دیگر مراجعه کنند.

آزمون SAT

ثبت نام کلاس های SAT یکی از مطمئن ترین راه های ورود به دانشگاه های معتبر است. یکی از آزمون هایی که برای ادامه تحصیل در کشور های اروپایی خیلی مهم است آزمون SAT می باشد. حتی کشور آمریکا نیز یکی از کشورهایی است که حتما برای تحصیل در آن باید در این آزمون شرکت کنید.

آزمون TÖMER

اگر تصمیم گرفته اید برای ادامه تحصیل ترکیه را انتخاب کنید باید یک سری مراحل را بگذرانید. این مراحل شامل شرکت در آزمون، دریافت ویزای دانشجویی و مراحل دیگر است. در این حالت می توانید در امنیت و راحتی به ادامه تحصیل بپردازید

آزمون GRE

برای تحصیلات عالی در دانشگاه های مختلف مانند دانشگاه های ترکیه برگزاری آزمون های تخصصی زبان الزامی و معیار اصلی می باشد. نمره این سنجش زبان انگلیسی به هنگام پذیرش مدارک الزامی و مهم می باشد. با این مقدمه کوتاه  در مقاله پیش در مورد آزمونgre توضیحاتی خواهیم داد.

برترین دانشگاه های دولتی ترکیه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

برترین دانشگاه های خصوصی ترکیه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

ثبت نام دوره

برای دریافت مشاوره رایگان با شماره های زیر در تماس باشید

بعد از تماس با موسسه نبولا کارشناسان ما به نوبت با شما عزیزان تماس خواهند گرفت لطفا شکیبا باشید